O společnosti Elsymco

VENTILÁTORY PRO KONVEKTORY A OTOPNÁ TĚLESA

Neplaťte za teplo zbytečně moc

Jsme Elsymco. V oblasti ventilátorů a aktivátorů máme mnohaleté zkušenosti u nás i v zahraničí. Jsme výrobci speciálních ventilátorů do konvektorů, klimatizací a radiátorů. Naše ventilátory dodáváme nejprestižnějším evropským výrobcům konvektorů a klimatizací.

Pomůžeme vám ušetřit!

Možná i vy patříte mezi nezanedbatelné množství lidí, kteří ročně přeplácí tisíce korun za vytápění, a to jen protože máte špatně navrženou otopnou soustavu. Vlastníte konvektor s hlučným ventilátorem se slabým výkonem, nebo v něm ventilátor dokonce chybí úplně, kvůli čemuž teplo v místnostech necirkuluje a drží se u stropu, kde ho nepotřebujete? Špatná cirkulace způsobuje pocity vydýchaného vzduchu, kvůli kterým musíte často větrat a nechat tak unikat drahé teplo ven?

Neutrácejte zbytečně, nechte si raději poradit!

Naše ventilátory jsou poháněny tichým, ale za to velmi výkonným motorem, který byl, stejně jako Elsymco ventilátory, vyvinut předními odborníky v České republice. Ventilátory Elsymco jsou určeny pro konvektory, můžete je však použít i pro nucenou ventilaci, vysoušení stěn, chlazení při horkém počasí nebo jako ventilátor k deskovému radiátoru.

Úspora energie – úspora financí

Elsymco ventilátory jsou tiché, úsporné a při jejich instalaci nejsou nutné stavební úpravy. Myslete na svou budoucnost. Investujte teď a ušetříte později!